oferta na wyłączność
9
ofert
7 264,15 zł/m2 cena: 385 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Tylko u nas. Klucze w biurze - zapraszamy .
Dobra oferta : mieszkanie rozkładowe, osobne pokoje 16, 11, 10
oddzielna kuchnia z oknem , łazienka i wc osobno.
Duzy balkon loggia, wygodnie - tylko kilka schodów .
Blok oddalony od ulicy, ale korzystnie zlokalizowany .
2 ciągi komunikacyjne , infrastruktura osiedlowa : szkoły, przychodnia, sklepy ( w tym markety) i targowisko.
Przynależy piwnica.
Jest plac zabaw.
Mieszkanie wymaga remontu.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty ARE-MS-100727
Powierzchnia 53,00 m²
Liczba pokoi 3
Piętro parter
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana płyta po termomodernizacji
Liczba pięter w budynku 4
Stan lokalu do odnowienia
Stan prawny Spółdzielcze własnościowe
Mies. czynsz admin. 580 PLN
Okna PCV
Balkon loggia
Rok budowy 1980
Parking strzeżony (odległość w metrach) 100 m
Ogrzewanie C.O. miejskie
Klucze tak
Spółdzielnia/Zarządca BSM

Pomieszczenia

Powierzchnia pokoi 16, 11, 10 m2
Rodzaj kuchni oddzielna i widna
Typ łazienki osobno z wc
Liczba przedpokoi 1

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Centrum

Bydgoszcz, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

ARE-MS-100638

REZERWACJA Tylko w naszym biurze. Wolne od zaraz! Mamy klucze. Na sprzedaż świetne, przestrzenne mieszkanie dwupokojowe na ul. Jagiellońskiej  - Centrum za 369999 do rozsądnej negocjacji. Mieszkanie do odnowienia, remontu, ale z dużym potencjałem. Znajduje się ...

Powierzchnia
53,84 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 872,20 zł
cena 369 999 
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Centrum