nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Kapuściska

Bydgoszcz, Kapuściska
mieszkanie na sprzedaż

ARE-MS-100731

M-3 blok cegła. Ocieplony z nową elewacją. Duży balkon loggia przy ogródku. Wejście na balkon z obu pokoi - super ! Mieszkanie na parterze , mieszka się jak w domu.  Pokoje duże : 18m i 14m, wykonane gładzie szpachlowe .  Na podłogach parkiet dębowy do renowacji. Oddzielna ...

Powierzchnia
47,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 276,60 zł
cena 389 000 
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Kapuściska
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Bydgoszcz, Skrzetusko

Bydgoszcz, Skrzetusko
mieszkanie na wynajem

ARE-MW-100730

Tylko  u nas! Kawalerka  przy Collegium Medicum za 900zł plus opłaty!   Przytulne i jasne mieszkanko. Kawalerka: pokój z aneksem kuchennym i łazienka. Umeblowanie pokoju : szafa, kanapotapczan, ława, komoda. W kuchni mała lodówka, kuchenka elektryczna ...

Powierzchnia
20,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
45,00 zł
cena 900 
mieszkanie na wynajem - Bydgoszcz, Skrzetusko
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Szwederowo, Brodzińskiego

Bydgoszcz, Szwederowo, Brodzińskiego
mieszkanie na sprzedaż

ARE-MS-100727

Tylko u nas. Klucze w biurze - zapraszamy . Dobra oferta : mieszkanie rozkładowe, osobne pokoje 16, 11, 10 oddzielna kuchnia z oknem , łazienka i wc osobno. Duzy balkon loggia, wygodnie - tylko kilka schodów . Blok oddalony od ulicy, ale korzystnie zlokalizowany ...

Powierzchnia
53,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 264,15 zł
cena 385 000 
oferta na wyłączność
lokal na wynajem - Bydgoszcz, Centrum

Bydgoszcz, Centrum
lokal na wynajem

ARE-LW-100725

Na biuro, handel, usługi, magazyn . Dwa pomieszczenia po 15m , pierwsze z dużym oknem na ulicę , z drugiego wydzielony sanitariat. Do urządzenia i pozostania na dłużej. Właściciel w porządku,  do dogadania. Nie pobiera podatku vat . Możliwość reklamy na oknie lub ...

Powierzchnia
28,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
35,71 zł
cena 1 000 
lokal na wynajem - Bydgoszcz, Centrum

Bydgoszcz, Szwederowo
mieszkanie na sprzedaż

ARE-MS-100720

Na sprzedaż mieszkanie M-3 o pow. 55,35m2.  Funkcjonalny rozkład : niezależne pokoje 23,5m2 i 12,5m2. Oddzielna kuchnia z oknem , duża łazienka , balkon o pow.6m2 Do mieszkania przynależy piwnica , jest możliwość kupna garażu w przyziemiu budynku za 50.000.  Przed ...

Powierzchnia
55,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
9 636,36 zł
cena 530 000 
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Szwederowo

Bydgoszcz, Stare Miasto
mieszkanie na sprzedaż

ARE-MS-100693

Fantastyczna, historyczna lokalizacja. Mieszkanie z oknami na Rynek. 1 piętro : 2 pokoje (przejściowe,pokój za pokojem), kuchnia, łazienka korytarz , pom.gospod. 2 piętro : 2 pokoje, duża łazienka. Nieczynne ogrzewanie gazowe, całość do remontu. Cena stanowi zaproszenie ...

Powierzchnia
260,00 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 538,46 zł
cena 1 700 000 
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Stare Miasto
11